Chyba „San Andreas cannot be found“ (San Andreas nelze nalézt)

San Andreas MultiPlayer není samostatný program! Je to dodatkový program pro hru San Andreas a pro své fungování potřebuje GTA San Andreas pro PC – verzi: EU/US v1.0, jiné verze jako jsou v2.0, Steam nebo Direct2Drive budou fungovat nesprávně nebo vůbec.

Nevidím žadné servery

Pokud jste postupovali podle návodu Jak se připojit

a stále nevidíte žádné servery, zkontrolujte váš FIREWALL, zda neblokuje aplikaci SA:MP a pokud ano, umístěte aplikaci SA:MP do seznamu vyjímek. Pro širokou rozmanitost jednotlivých FIREWALL od různých firem nemůžeme poskytnout větší podporu, ale o tu si můžete zažádat na webu výrobce, nebo zkusit jiný FIREWALL. Také se ujistěte, že máto poslední verzi SA:MP Klientu, ZDE

.
Spouští se Single Player místo SA:MP

Pokud se při spouštění objeví menu s Nová hra, Načíst hru a další… a dale se spouští jen SINGLE PLAYER

Tato chyba má 2 řešení:

- Máte SA:MP nainstalované ve špatné složce a né ve složce se hrou San Andreas
- Máte jinou verzi San Andreas. Jestli že máte chybnou verzi GTA SA je její oprava jednoduchá. Stáhněte si patch pro snížení verze San Andreas. Downgrade patch ZDE.

Chyba „Unacceptable NickName“ (Nepřijatelná přezdívka) při připojování na server

Ujistěte se, že používáte v přezdívce jen povolené znaky (0-9, a-z, [], (), $, @, ., =), a že přezdívka, kterou jste si vybrali, není delší než 24 znaků. Tato chybová hláška ale může nastat i když je již na serveru hráč se stejnou přezdívkou, jako máte vy a někdy také když se připojíte k serveru hned po tom, co jste byli odpojeni kvůli ztrátě spojení (timeout).

Na obrazovce je jen „Connecting to ip:port…“

Server může být offline a nebo pokud se nemůžete připojit k žádnému serveru, postupujte jako u problému 2. Problém může být i v tom, že máte starou verzi sa-mp klienta a v tom případě si stáhněte poslední verzi. Verzi používanou na serveru vidíte v detailech serveru po pravé straně.

Mám v GTA: San Andreas modifikace, a SA:MP se nespouští

Pokud se nespustí, smažte cizí modifikace. Postupným mazáním můžete odhalit tu modifikaci, která problém způsobila.

Když spouštím GTA se SA:MP, nespustí se

Smažte soubor gta_sa.set z vaší složky s uloženými hrami a ujistěte se, že nepoužíváte žádné trainery/modifikace.